FOTOKNIHA

  • Nabízím Vám zhotovení EXKLUZIVNÍ svatební fotoknihy.
  • nitřní strany fotoknihy tvoří fotografie zhotovené klasickým chemickým procesem RA-4 na profesionální fotopapír KODAK ENDURA SUPRA.Tento profesionální fotopapír zaručuje nejvyšší vizuální kvalitu s životností 150 let.Každý list je opatřen UV vrstvou, která spolu s povrchovou úpravou zajišťuje jeho voděodolnostMůžete si vybrat ze 7 základních rozměrů fotoknih . Patentovaný způsob ruční výroby zaručuje to, že po otevření dvojstrana knihy vytvoří úplně rovnou plochu bez žádného přerušení ve střední části. Vnitřní rohy fotoknihy mohou být klasicky hranaté nebo kulaté.Obal fotoknihy je zhotoven z pravé italské kůže, k výběru máte devět základních barev.
  • Rozměry fotoknih
  • Velikosti začínají na :15-20 ( 20-30 vel. dvojlistu), přes nejoblíbenější formát 22-30 ( 44-30 vel. dvojlistu), až do formátu40-50 ( 50-80 vel. dvojlistu). Portfólio doplňují čtvercové formáty 20-20 ( 40-60 vel. dvojlistu), 30-30 ( 40-60 vel. dvojlistu) a další. Zajímavá je také možnost panorama od rozměrů, od 21-15 ( 15-42 vel. dvojlistu) do40-50 ( 40-100 vel. dvojlistu).
  • Grafika stránek

Po základním návrhu stránek spolu konzultujeme úpravy, které chcete provést a společnými silami doladíme fotoknihu k maximální spokojenosti.Zhotovím Vám základní grafický návrh který spolu na základě Vašich připomínek konzultujeme a upravujeme. Komunikujeme spolu pomocí sítě a po zapracování základních změn doladíme grafiku stránek v reálném čase. V pohodlí, Vy doma a já doma.Jakmile je finální návrh odsouhlasen doladím drobnosti a odešlu jej do výroby.

  • Miniknihy
  • Za velmi příznivou cenu můžete získat zmenšenou kopii Vaší velké fotoknihy se stejným vnitřním designem. Miniknihou můžete udělat radost rodičům, svědkům i Vašim přátelům najednou.Při velikosti 10 x 13 nebo 15 x 15 ve čtvercovém provedení a s fotografiína obalu určitě zabodujete. :-)