Fotokniha
 

Ze svatebních ale i jiných fotek Vám rovněž nabízím zhotovení fotoknihy ve velmi exkluzivní kvalitě.Vnitřní strany fotoknihy tvoří fotografie zhotovené klasickým chemickým procesem RA-4 na profesionální fotopapír KODAK ENDURA SUPRA.Tento profesionální fotopapír zaručuje nejvyšší vizuální kvalitu s životností 150 let. Každý list je opatřen UV vrstvou, která spolu s povrchovou úpravou zajišťuje jeho voděodolnost

Můžete si vybrat ze 7 základních rozměrů fotoknih .Patentovaný způsob ruční výroby zaručuje to, že po otevření dvojstrana knihy vytvoří úplně rovnou plochu bez žádného přerušení ve střední části. Vnitřní rohy fotoknihy mohou být klasicky hranaté nebo kulaté. Obal fotoknihy je zhotoven z pravé italské kůže, k výběru máte devět základních barev.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

10.12.2016

10.12.2016

Ze svatebních ale i jiných fotek Vám rovněž nabízím zhotovení fotoknihy ve velmi exkluzivní kvalitě.Vnitřní strany fotoknihy tvoří fotografie zhotovené klasickým chemickým procesem RA-4 na profesionální fotopapír KODAK ENDURA SUPRA.Tento profesionální fotopapír zaručuje nejvyšší vizuální kvalitu s životností 150 let. Každý list je opatřen UV...

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.